Muğla Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu 5 Gece SBUBS
En iyi seyahat ve tatil deneyimi için!

Oturum aç

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve turu bitirdikten sonra turu da değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
Doğum Tarihi*
E-posta*
Telefon*
Ülke*
* Hesap oluştururken Hizmet Sözleşmesi & Kullanım Sözleşmesi okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm şartlar ve koşulları kabul edin

Mevcut bir hesabınız varmı?

Oturum aç
En iyi seyahat ve tatil deneyimi için!

Oturum aç

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve turu bitirdikten sonra turu da değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
Doğum Tarihi*
E-posta*
Telefon*
Ülke*
* Hesap oluştururken Hizmet Sözleşmesi & Kullanım Sözleşmesi okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm şartlar ve koşulları kabul edin

Mevcut bir hesabınız varmı?

Oturum aç
06, 13, 20, 27 Nisan 2024
(Batum Konaklamalı 5 Gece)
Sadece ₺17.000₺10.999
06, 13, 20, 27 Nisan 2024
(Batum Konaklamalı 5 Gece)
Sadece ₺17.000₺10.999
Gerekli tüm alanları seçmeniz gerekiyor!

Rezervasyona Devam Et

Favorilere Kaydet

İstek listesine öğe eklemek bir hesap gerektirir

1952

Neden SBUBS?


Profesyonel Ekip & Hizmet
7/24 Ulaşılabilirlik
Sizin Için Özel Turlar
Ücretsiz Seyahat Sigortası

Dolu Dolu Yeşil Karadeniz ve Batum Turu – Muğla Çıkışlı

 • 5 Gece 7 Gün
 • Nisan Ayı Her Cumartesi
 • Araç Içi Ikramlar
 • Yardımcı Rehber

Tur Hakkında

Dolu Dolu Yeşil Karadeniz ve Batum Turu (Batum Konaklamalı 5 Gece) Muğla Çıkışlı

Amasya – Samsun – Ordu – Giresun – Trabzon – Rize – Artvin ve Batum

✅4 Gece Yarım Pansiyon ve 1 Gece Oda Kahvaltı Otel Konaklaması
✅Profesyonel Turist Rehberi ve Yardımcı Rehber
✅Lüx ve Konforlu Tur Otobüsleri (Araç İçi İkramlar)
✅1 Yıl geçerli Müzekart
✅Batum Konaklaması
✅Karadeniz Yaylaları ve Şelaleler

Tur Planı

1. Gün : Hareket ve Yolculuk

18:00 = Muğla Stadyumu

Belirtilen buluşma noktalarında siz değerli misafirlerimizle buluşup Dolu Dolu Yeşil Karadeniz ve Batum Turu muzun ilk noktası olan Amasya‘ya gidiyoruz.

Yol güzergahında verilecek molada, ilk akşam yemeği tur ücretine dahil değildir.

İlk gece konaklama yoktur.

2. Gün : Amasya - Amasya Arkeoloji Müzesi - II.Beyazıt Külliyesi - Alçak Köprü - Kral Mezarları - Yalıboyu Evleri - Şehzadeler Yolu - Ferhat ile Şirin - Samsun - Atatürk Onur Anıtı - Bandırma Vapuru

Değerli misafirlerimiz sabah erken saatlerde şehzadeler diyarı Amasya‘ya ulaşıyoruz. Aşk hikayelerine konu olmuş kendinden söz ettirmiş Ferhat ile Şirin su kanallarını ve dağın yamacına kurulmuş heykelini görüp, burada fotoğraflarımı aldıktan sonra kahvaltı yapacağımız (extra) restauranta gidiyoruz. Osmanlı dönemindeki birçok eseri ile kültür mirası açısından zengin olan Amasya’yı Şehzadeler Yolu‘ndan geçerek Alçak Köprü‘yü gördükten sonra adım adım gezmeye başlıyoruz. Arkeoloji Müzesi ve II.Beyazıt Külliyesi gezilerimizin ardından Kral Mezarları ve Yalıboyu Evleri‘ni panoramik olarak izleyerek Samsun’a doğru gidiyoruz. Kurtuluş Mücadelesinin simgesi olan Samsun‘daki ilk durağımız Atatürk Onur Anıtı olacak. Meşhur Samsun Pidesinin tadına bakmak ve öğle yemeğini almak üzere restaurantımıza gidiyoruz. (extra) Mustafa Kemal Paşa ve silah arkadaşlarını 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ulaştıran ve Türk Millî Mücadelesinin Anadolu üzerinden başlatılmasında çok önemli bir görevi yerine getiren vapur olarak tarihimizdeki yerini alan bir milletin kaderini taşıyan Bandırma Vapuru‘nu görmeye gidiyoruz. Geçireceğimiz keyifli yolculuğumuzun ardından akşam yemeğimizi almak ve dinlenmek için konaklayacağımız otele gidiyoruz.

2.Gece Konaklama Ordu. (Akşam yemeği otelimizde Açık Büfe veya Set Menü olarak alınacaktır. Tur fiyatına dahildir.)

 

Kahvaltı : Extra
Öğle Yemeği : Extra
Akşam yemeği : Dahil
Konaklama : Ordu

3. Gün : Ordu - Boztepe Teleferik - Tirebolu 42 Çay Fabrikası - Akçaabat - Atatürk Köşkü - Botanik Park - Trabzon Ayasofya Cami - Telkari - Kazaziye - Trabzon Hasırı

Değerli misafirlerimiz sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında 485 metre yükseklikteki Ordu Boztepe’ye çıkmak için Boztepe Teleferik Parka gidiyoruz. (Teleferik extra) Teleferik ile Boztepe’ye yükselirken fotoğraf makinelerimizi hazırlayalım. Zirveye ulaştığımızda şehrin muhteşem manzarası eşliğinde kahvelerimizi yudumluyoruz. Kahve molamızın ardından, 1924 yılından itibaren ülkemizde yapılmaya başlayan çay tarımı, çayın işlenişi ve doğru çay demleme tekniklerini uzmanlardan dinlerken ilk hasattan demlenmiş olan çaylarımızı içmek için Tirebolu 42 Çay Fabrikası‘na gidiyoruz. Anlatımlar sonrasında alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Alışverişlerimiz bittikten sonra aracımızla Akçaabat’a hareket ediyoruz. Köftesi ile meşhur Akçaabat’ ta öğle yemeğimizi (extra) alıp, Tarihi İpek Yolu’nun en önemli şehirlerinden olan 4000 yıllık geçmişi ile bizleri karşılayan Trabzon’a ulaşıyoruz. Ortahisar Mahallesi’nde bulunan Trabzon Ayasofya’ya hareket ediyoruz. Kommenos Ailesi tarafından 13.Yy’da inşa edilen ve Kutsal Bilgelik anlamına gelen Ayasofya Camii gezimizi gerçekleştiriyoruz. Trabzon Hasırıkazaziye ve telkari sanatını göreceğimiz gümüşçümüzde anlatımları dinliyor, alışveriş molası veriyoruz. Alışverişimizin ardından Atatürk Köşkü‘nü gezip vakit kalırsa Botanik Parkı‘nı da gezip akşam yemeğimizi almak ve dinlenmek için konaklayacağımız otele gidiyoruz.

 3.Gece Konaklama Trabzon. (Akşam yemeği otelimizde Açık Büfe veya Set Menü olarak alınacaktır. Tur fiyatına dahildir.)

 

Sabah Kahvaltısı : Extra
Öğle yemeği : Extra
Akşam yemeği : Dahil
Konaklama : Trabzon

4. Gün : Trabzon - Sürmene Bıçakları - Çaykara - Uzungöl - Lustra ve Karestel Yaylaları - Batum Gecesi

Değerli misafirlerimiz sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında bıçakları ile meşhur Sürmene’ye gidiyoruz. Çeliğe maharetli ustalar tarafından nasıl şekil verildiğine dair bilgiler aldıktan sonra alışveriş yapabilmeniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Alışverişlerimizin ardından, Uzungöl’e varışımızla birlikte göl etrafında yürüyüş için serbest zamanımız oluyor. Lustra ve Karester (extra) Yayla Turu : Minibüslerimiz ile 2400 metre yüksekliğe tırmanmaya başlıyoruz. Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyor Yayla Evlerinden bir tanesine konuk oluyor çaylarımızı içiyoruz. Rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüş sonrasında Uzungöl’e geri dönüyoruz. Yayla turumuzu katılmayan misafirlerimiz için Uzungölde serbest zaman veriyoruz gölün ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Yayla turu sona erdiğinde belirtilen noktada tura katılmak istemeyen misafirlerimizle birlikte tekrar buluşup Uzungöl’de öğle yemeği (extra) alacağımız restaurantımıza gidiyoruz. Uzungöl gezimizi bitirdikten sonra aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz. Çaykara üzerinden Türkiye ile Gürcistan arasında sınır olan Sarp Sınır Kapısı’na giderek gümrük işlemlerimizi yapıyoruz. Geçişlerimizi bitirdikten sonra dinlenmek için konaklayacağımız otele gidiyoruz. Otelimize yerleştikten kısa bir süre sonra akşam yemeklerimizi almak, Batum‘u gecesiyle görmek ve yöresel Gürcü gösterilerini izlemek için (extra) otelimizden dileyen misafirlerimizle birlikte ayrılıyoruz.

4.Gece Konaklama Batum.

 

NOT : Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan’a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan’a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş; yoğunluğa göre 1-3 saat sürebilmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır. Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç taşımak ve sınırdan geçirmek yasaktır.)

 

DİKKAT : TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. 150 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR. RESMİ OLARAK 01.09.2019 TARİHİ İTİBARİ İLE ESKİ NÜFUS CÜZDANLARI İLE GÜRCİSTAN’A GEÇİŞ SAĞLANAMAYACATIR.

 

Sabah Kahvaltısı : Dahil
Öğle yemeği : Extra
Akşam yemeği : Extra
Konaklama : Batum

5. Gün : Batum - Avrupa Meydanı - Medea(Altın Post) Anıtı - Poseidon Heykeli - Meryem Ana Katedrali - Piazza Meydanı - St. Nicholas Kilisesi - Ali ve Nino Heykeli - Alfabe Kulesi - Borçka - Karagöl - Çamlıhemşin

Değerli misafirlerimiz sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Batum gezimize başlıyoruz. Avrupa Meydanı‘nda göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’nin hikâyesini dinleyip, sonrasında Piazza Meydanı’na geçiyoruz, Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor  havayı saran taze kahve kokusu ile hoş bir atmosfer sunan meydanda bilgiler aldıktan sonra Ortodoks mezhebine ait Saint Nicholas Kilisesi‘ni geziyoruz, Osmanlı İmparatorluğu döneminde inşa edilmiş kilise aktif olarak kullanılmaktadır. Tiyatro Meydanı’nda, altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Meryem Ana Katedrali’ni ziyaret ediyoruz, Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesi’ni görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp Türkiye’ye geri dönüş işlemleri için Sarp Sınır Kapısına ulaşıyoruz, giriş işlemlerini hallettikten sonra dileyen misafirlerimiz Dutyfree‘lerde alışveriş yapabilir, Alışveriş sonrasında Türkiye’de bulunan aracımıza geçiyoruz. Borçka’da (extra) öğle yemeğimizi almak için yola çıkıyoruz. Borçka Karagöl Turu (extra): Borçka’da bineceğimiz minibüslerimiz ile Cankurtaran geçidi üzerinden yaklaşık 1 saat sürecek yolculuğumuz esnasında bir tünel hissi veren ağaçların içerisinden geçerek Karagöl’e ulaşıyoruz. 1800’lü yıllarda bugünkü Klaskur Yaylasının yakınında bulunan bir tepenin toprak kayması sonucu Klaskur Deresinin önünün kapanması ile oluşan Karagöl sizleri muhteşem doğası ve bol oksijeni ile kendisine hayran bırakacaktır. Zengin bitki örtüsü ve flora çeşitliliği ile doğal halini koruyan Karagöl’de zamanın durmasını isteyeceğiniz anlar yaşayacaksınız. Ortalama 1 saat sürecek serbest zamanımızın ardından tekrar minibüslerimize binerek Borçka’ya geri dönüyoruz. Bugünkü gezilerimizin sona ermesiyle akşam yemeğimizi almak ve dinlenmek için konaklayacağımız otele gidiyoruz.

5.Gece Konaklama Ayder Yaylası. (Akşam yemeği otelimizde Açık Büfe veya Set Menü olarak alınacaktır. Tur fiyatına dahildir.)

 

Sabah Kahvaltısı : Dahil
Öğle yemeği : Extra
Akşam yemeği : Dahil
Konaklama : Ayder Yaylası

6. Gün : Ayder Yaylası - Gelintülü Şelalesi - Horon Düzlüğü - Şenyuva (Çinçiva) Köprüsü - Zilkale Yaylası - Palovit Şelalesi - Fırtına Deresi - Rafting - Rizebezi - Çeçeva Çay Bahçeleri - Maçka

Değerli misafirlerimiz sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Karadeniz Yaylaları denildiğinde ilk akla gelen yaylalardan biri olan meşhur Ayder Yaylası‘na çıkıyoruz. 2010 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali’nde ülkemize “Altın Ayı” ödülünü getirmeyi başaran “Bal” filminin çekimlerinin gerçekleştiği 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası’nda Gelintülü ŞelalesiHoron Düzlüğü gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Ayder Yaylası’ndaki gezimizin ardından aracımızdaki yerlerimizi alıp Fırtına Deresi‘nde Rafting (extra) yapmak veya (extra) Zilkale ve Palovit Şelalesi‘ni görmek için Şenyuva Köprüsü‘nün bulunduğu Şenyuva Köyü’ne gidiyoruz. Buradaki turlarımızın ardından öğle yemeğimizi (extra) almak ve alışveriş için Rizebezi satılan bölgeye ilerliyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile buradan araçlarımızla Haremtepe Köyü’nde bulunan Çeçeva Çay Bahçeleri (extra) turumuzu gerçekleştiriyoruz.

6.Gece Konaklama Maçka. (Akşam yemeği otelimizde Açık Büfe veya Set Menü olarak alınacaktır. Tur fiyatına dahildir.)

 

1.Seçenek : Zilkale – Palovit Şelalesi Gezisi : Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerle “Sevdaluk” dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva Köyü’nü görüyor, Çinçiva Köprüsü’nde fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Fırtına Vadisi üzerinde yükselen Zilkale’ye geçiyoruz. Tıpkı bir kartal yuvasını andıran kaleyi geziyoruz. Ardından Zilkale’ den ayrılıyor, Palovit Şelalesi’ne gidiyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Çamlıhemşin’e dönüyoruz. (extra)

 

2.Seçenek : Fırtına Deresinde Rafting : Yaklaşık 1,5 saat süren uzman eğitmenlerin vermiş olduğu bilgiler ışığında hafif bir parkurda Rafting. (extra)

 

Sabah Kahvaltısı : Dahil
Öğle yemeği : Extra
Akşam yemeği : Dahil
Konaklama : Maçka

7. Gün : Altındere Milli Parkı - Sümela Manastırı - Meryem Ana Kilisesi - Giresun Kalesi - Bolaman Kalesi - Dönüş Yolculuğu

Değerli misafirlerimiz sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Maçka üzerinden Coşandere’yi takip ederek, Altındere Milli Parkı’na hareket ediyoruz. Bir yanımızda Coşandere, diğer yanımızda yemyeşil bitki örtüsü manzarası eşliğinde Altındere Vadisi boyunca ilerliyor Altındere Milli Parkı’na ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz minibüsler ile Sümela Manastırı’na çıkıyoruz. Atina’lı Barnabas ile Sophronios adlı iki keşiş tarafından 4.yy’da kurulan, Trabzon İmparatoru III. Aleksios Komnenos döneminde (1349-1390) önem kazanan Sümela Manastırı gezimizde Meryem Ana Kilisesi, öğrenci odaları, ayazma, su kemerleri ve freskleri göreceğiz. Eşsiz bir manzaraya sahip Sümela Manastırı’nı geride bırakıp otobüsümüzün yanına geliyoruz. Giresun Kalesi’ne gidiş güzergahımızda önceden belirlenen restaurantımızda öğle yemeğimizi alıyoruz. (extraGiresun Kalesi‘ni panoramik gördükten sonra bu kez de Giresun ile Ordu arasında çok önemli bir konuma sahip Bolaman Kalesi‘ni görüyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Son gece konaklama yoktur.

Dolu Dolu Yeşil Karadeniz Turumuzun sona ermesiyle siz değerli misafirlerimizle başka bir sbubs organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı : Dahil
Öğle yemeği : Extra
Akşam yemeği : Extra

 

Tura Dahil Olanlar

 • ✅10 Yıllık Tecrübemiz ile sbubs Travel Güvencesi
 • ✅1 Yıl Geçerli Müzekart
 • ✅Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • ✅Araç İçinde Alınacak İkramlar
 • ✅Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Batum Otel Oda + Kahvaltı)
 • ✅Otellerde Alınacak 5 Sabah Kahvaltısı
 • ✅Otellerde Alınacak 4 Akşam Yemeği
 • ✅1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ✅Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
 • ✅Lüks Turizm Otobüsleri İle Ulaşım ve Geziler
 • ✅Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
 • ✅Batum Turu ve Batum Konaklaması

Tura Dahil Olmayanlar

 • ❌Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınan İçecekler
 • ❌Programda belirtilen Ekstra Turlar
 • ❌Yurt Dışı Çıkış Harcı(150TL Güncellenebilir)
 • ❌Şahsi Harcamalar(Alışverişler)
 • ❌Boztepe Teleferik ücreti(İniş-Çıkış 15TL Güncellenebilir)
 • ❌Müzekart Geçerli Olmayan Yerler
 • ❌ Batum Konaklaması Yapılan Gün Akşam Yemeği
 • ❌ İlk gün kahvaltı ve Son akşam Yemeği
Tur Rotası

Sıkça Sorulan Sorular

Müzekart Hakkında

Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye’de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar. Kişiye özel Müzekart’larınız SBUBS Travel Agency tarafından hediyemizdir.

İptal ve Değişiklikler Hakkında

 • Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 7 (yedi) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
 • Katılımcının tur tarihinden 15 (onbeş) gün öncesine kadar iptal hakkı saklıdır. Ancak tur tarihine 15 günden az bir süre kaldığı takdirde gelen iptal taleplerinde katılımcı yaptığı ödemenin tamamını acenteye ödemeyi taahhüt eder.
 • Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
 • Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
 • Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
 • Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Batum Hakkında

BATUM’ a geçiş esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar;

*Yeni kimlik ile geçiş yapmak zorunludur.

*Pasaporta veya vizeye gerek yoktur.

*TC Vatandaşı olmayan misafirlerimiz Pasaport ile geçiş yapmak zorundadır.

*Anne ve Baba ile aynı anda geçiş yapmayacak 18 Yaş altı misafirlerin BATUM’ a geçiş için Noterden onaylı Muvafakatname alması gerekmektedir. Sadece annesi ile veya sadece babası ile katılan 18 yaş altı misafirlerimizin kesinlikle geçişi yasaktır.

*Çocuk kimliklerinde fotoğraf olması gerekmektedir. (Yaş sınırı bulunmamaktadır.)

*Sınır kapısında görevli olan Türk veya Gürcistan pasaport polislerinin sizi ülkeye sokmama, çıkarmama yetkileri vardır. Her ne sebepten olursa olsun bu durumdan acentemiz sorumlu değildir.

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Ulaşım Araçlarımız Hakkında

Ulaşım Araçlarımız :

Otobüsler

Mercedes Travego/Tourismo

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu 

Man Fortuna/Lion’s Coach

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu   

Neoplan Cityliner/Tourliner/Starliner

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu                                                                           

Midibüsler

Isuzu Turkuaz,  Otokar Doruk, Temsa Prestij 27+1 koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu  

Minibüsler

VW Crafter, Mercedes Benz Sprinter 15+1 Koltuklandırma, Özel tasarlanmış Koltuklar, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar koltuk

 

1 kişi bu turu şuan görüntülüyor!

Rezervasyona Devam Et