İstanbul Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum 3 Gece SBUBS
En iyi seyahat ve tatil deneyimi için!

Oturum aç

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve turu bitirdikten sonra turu da değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
Doğum Tarihi*
E-posta*
Telefon*
Ülke*
* Hesap oluştururken Hizmet Sözleşmesi & Kullanım Sözleşmesi okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm şartlar ve koşulları kabul edin

Mevcut bir hesabınız varmı?

Oturum aç
En iyi seyahat ve tatil deneyimi için!

Oturum aç

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve turu bitirdikten sonra turu da değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
Doğum Tarihi*
E-posta*
Telefon*
Ülke*
* Hesap oluştururken Hizmet Sözleşmesi & Kullanım Sözleşmesi okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm şartlar ve koşulları kabul edin

Mevcut bir hesabınız varmı?

Oturum aç
07, 14, 21, 28 Nisan 2024
(Batum Konaklamalı 3 Gece)
Sadece ₺12.500₺7.999
07, 14, 21, 28 Nisan 2024
(Batum Konaklamalı 3 Gece)
Sadece ₺12.500₺7.999
Gerekli tüm alanları seçmeniz gerekiyor!

Rezervasyona Devam Et

Favorilere Kaydet

İstek listesine öğe eklemek bir hesap gerektirir

1999

Neden SBUBS?


Profesyonel Ekip & Hizmet
7/24 Ulaşılabilirlik
Sizin Için Özel Turlar
Ücretsiz Seyahat Sigortası

Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu – İstanbul Çıkışlı

 • 3 Gece 5 Gün
 • Nisan Ayı Her Pazar
 • Araç Içi Ikramlar
 • Yardımcı Rehber

Tur Hakkında

Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu (Batum Konaklamalı 3 Gece) İstanbul Çıkışlı

Samsun – Ordu – Giresun – Trabzon – Rize – Artvin ve Batum

✅2 Gece Yarım Pansiyon ve 1 Gece Oda Kahvaltı Otel Konaklaması
✅Profesyonel Turist Rehberi ve Yardımcı Rehber
✅Lüx ve Konforlu Tur Otobüsleri (Araç İçi İkramlar)
✅1 Yıl geçerli Müzekart
✅Batum Konaklaması
✅Karadeniz Yaylaları ve Şelaleler

Tur Planı

1. Gün : Hareket ve Yolculuk

19:00 = Beylikdüzü 5M Migros Avm
19:30 = Avcılar Metrobüs Durağı
20:00 = Yenibosna Airport Avm Önü
20:30 = Mecidiyeköy Metrobüs Durağı
21:00 = Kadıköy Evlendirme Dairesi İspark Otopark
21:30 = Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
22:00 = Çayırova McDonalds

Belirtilen buluşma noktalarında siz değerli misafirlerimizle buluşup Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu muzun ilk noktası olan Samsun‘a gidiyoruz.

Yol güzergahında verilecek molada, ilk akşam yemeği tur ücretine dahil değildir.

İlk gece konaklama yoktur.

2. Gün : Samsun - Bandırma Vapuru - Atatürk Onur Anıtı - Terme - Boztepe Teleferik - Giresun Kalesi - Topal Osman - Trabzon Atatürk Köşkü - Ayasofya Müzesi - Telkari - Kazaziye - Trabzon Hasırı - Trabzon

Yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Samsun‘a ulaşıyoruz. Atatürk Onur Anıtı‘nı görüp hatıra fotoğraflarımızı çektikten sonra Atamızı Samsun’a ulaştıran Bandırma Vapuru‘nu geziyor ve Terme’de öğle yemeğimizi (extra) alarak Ordu’da bulunan Boztepe Teleferik Park‘a gidiyoruz. Boztepe’de Ordu’yu ayaklarımızın altında hissedeceğimiz keyifli zaman sonrasında Giresun‘a varıyoruz. Giresun Kalesi ile Mustafa Kemal Atatürk’ün alay muhafızı olan Topal Osman Anıt Mezarı‘nı panoramik olarak görüp Trabzon halkının Atatürk’e hediye ettiği Atatürk Köşkü‘nü geziyoruz. Ardından Trabzon Ayasofya Müzesi‘ni de gezip Trabzon’a özgü bir el sanatı olan Trabzon Hasırı, Telkari ve Kazaziye işlerini görme fırsatı bulup alışverişlerimizi yaptıktan sonra otelimize gidiyoruz. 

2.Gece Konaklama Maçka. (Akşam yemeği otelimizde Açık Büfe veya Set Menü olarak alınacaktır. Tur fiyatına dahildir.)

 

Kahvaltı : Extra
Öğle Yemeği : Extra
Akşam yemeği : Dahil
Konaklama : Maçka

3. Gün : Maçka - Altındere Milli Parkı - Sümela Manastırı - Çayeli - Çeçeva Çay Bahçeleri - Batum - Sarp - Gonio Kalesi - Avrupa Meydanı - Medea (Altınpost) Anıtı - Poseidon Heykeli - Piazza Meydanı - Ali ve Nino Heykeli - Batum Gecesi

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Sümela Manastırı‘na çıkmak için Altındere Milli Parkı‘na gidiyoruz. Manastır ziyaretimizden sonra Çayeli‘nde bizleri bekleyen minibüslerimize binerek (extra) yaklaşık 2 saat süren Çeçeva Çay Bahçeleri turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sarp Sınır Kapısı‘ndaki gümrük ve geçiş işlemlerimizin ardından Batum‘daki otelimize gidiyoruz. Otelimize yerleştikten kısa bir süre sonra akşam yemeklerimizi almak, Batum’u gecesiyle görmek ve yöresel Gürcü gösterilerini izlemek için (extra) otelimizden dileyen misafirlerimizle birlikte ayrılıyoruz.

 3.Gece Konaklama Batum.

 

NOT : Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan’a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan’a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş; yoğunluğa göre 1-3 saat sürebilmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır. Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç taşımak ve sınırdan geçirmek yasaktır.)

 

DİKKAT : TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. 150 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR. RESMİ OLARAK 01.09.2019 TARİHİ İTİBARİ İLE ESKİ NÜFUS CÜZDANLARI İLE GÜRCİSTAN’A GEÇİŞ SAĞLANAMAYACATIR.

 

Sabah Kahvaltısı : Dahil
Öğle yemeği : Extra
Akşam yemeği : Extra
Konaklama : Batum

4. Gün : Borçka - Karagöl - Artvin - Fırtına Deresi - Çamlıhemşin - Şenyuva (Çinçiva) Köprüsü - Zilkale - Palovit Şelalesi - Rafting - Zipline - Dev Salıncak - Gelintülü Şelalesi - Ayder Yaylası

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Dutyfree alışverişlerimizi yaptıktan sonra ülkemize dönüyoruz. Sınır Kapısından geçtikten sonra Karagöl (extra) turumuzu yapmak için Borçka‘ya gidiyoruz. Artvin‘deki gezilerimiz bittikten sonra Fırtına Deresi‘ne gidip Rafting veya Zipline (extra) yapabilir hatta bir diğer alternatif (extra) tur olan ÇinçivaZilkalePalovit aktivitesine katılabilirsiniz. Gezilerimizin ardından Ayder Yaylası‘nda bulunan otelimize gidiyoruz.

4.Gece Konaklama Ayder Yaylası.

 

Sabah Kahvaltısı : Dahil
Öğle yemeği : Extra
Akşam yemeği : Dahil
Konaklama : Ayder Yaylası

5. Gün : Rizebezi - Çaykara - Uzungöl - Lustra ve Karestel Yaylaları - Akçaabat - Vakfıkebir - Tirebolu Çay Fabrikası - Dönüş Yolculuğu

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında hakkında bilgi alıp alışveriş imkanı bulacağımız Rizebezi Atölyesi‘nde serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Karadeniz Bölgesi’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl‘e ulaşıyoruz. Uzungöl’den bineceğimiz minibüslerimizle (extra) 2250 metre yüksekliğe Lustra ve Karestel Yaylaları için tırmanmaya başlıyoruz. Uzungöl’de geçirdiğimiz keyifli dakikalar sonrasında yöre kültüründe önemli yer kaplayan, dünyaya adını duyurmayı başarmış el yapımı Sürmene Bıçakları‘nı tanıma ve alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Ardından çayın dalından koparılıp soframıza gelene kadar geçirdiği aşamaları görmek için çay fabrikası ziyaretimizi gerçekleştiriyor, çayın nasıl demleneceği hakkında bilgi alığ alışveriş yapacağımız Tirebolu 42 Çay Fabrikası‘na gidiyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Son gece konaklama yoktur.

Karadeniz Fırtınası ve Batum Turumuzun sona ermesiyle siz değerli misafirlerimizle başka bir sbubs organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Dahil
Öğle yemeği : Extra
Akşam yemeği : Extra

Tura Dahil Olanlar

 • ✅10 Yıllık Tecrübemiz ile sbubs Travel Güvencesi
 • ✅1 Yıl Geçerli Müzekart
 • ✅Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • ✅Araç İçinde Alınacak İkramlar
 • ✅Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Batum Otel Oda + Kahvaltı)
 • ✅Otellerde Alınacak 3 Sabah Kahvaltısı
 • ✅Otellerde Alınacak 2 Akşam Yemeği
 • ✅1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ✅Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
 • ✅Lüks Turizm Otobüsleri İle Ulaşım ve Geziler
 • ✅Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
 • ✅Batum Turu ve Batum Konaklaması

Tura Dahil Olmayanlar

 • ❌Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınan İçecekler
 • ❌Programda belirtilen Ekstra Turlar
 • ❌Yurt Dışı Çıkış Harcı(150TL Güncellenebilir)
 • ❌Şahsi Harcamalar(Alışverişler)
 • ❌Boztepe Teleferik ücreti(İniş-Çıkış 15TL Güncellenebilir)
 • ❌Müzekart Geçerli Olmayan Yerler
 • ❌ Batum Konaklaması Yapılan Gün Akşam Yemeği
 • ❌ İlk gün kahvaltı ve Son akşam Yemeği
Tur Rotası

Sıkça Sorulan Sorular

Müzekart Hakkında

Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye’de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar. Kişiye özel Müzekart’larınız SBUBS Travel Agency tarafından hediyemizdir.

İptal ve Değişiklikler Hakkında

 • Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 7 (yedi) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
 • Katılımcının tur tarihinden 15 (onbeş) gün öncesine kadar iptal hakkı saklıdır. Ancak tur tarihine 15 günden az bir süre kaldığı takdirde gelen iptal taleplerinde katılımcı yaptığı ödemenin tamamını acenteye ödemeyi taahhüt eder.
 • Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
 • Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
 • Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
 • Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Batum Hakkında

BATUM’ a geçiş esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar;

*Yeni kimlik ile geçiş yapmak zorunludur.

*Pasaporta veya vizeye gerek yoktur.

*TC Vatandaşı olmayan misafirlerimiz Pasaport ile geçiş yapmak zorundadır.

*Anne ve Baba ile aynı anda geçiş yapmayacak 18 Yaş altı misafirlerin BATUM’ a geçiş için Noterden onaylı Muvafakatname alması gerekmektedir. Sadece annesi ile veya sadece babası ile katılan 18 yaş altı misafirlerimizin kesinlikle geçişi yasaktır.

*Çocuk kimliklerinde fotoğraf olması gerekmektedir. (Yaş sınırı bulunmamaktadır.)

*Sınır kapısında görevli olan Türk veya Gürcistan pasaport polislerinin sizi ülkeye sokmama, çıkarmama yetkileri vardır. Her ne sebepten olursa olsun bu durumdan acentemiz sorumlu değildir.

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Ulaşım Araçlarımız Hakkında

Ulaşım Araçlarımız :

Otobüsler

Mercedes Travego/Tourismo

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu 

Man Fortuna/Lion’s Coach

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu   

Neoplan Cityliner/Tourliner/Starliner

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu                                                                           

Midibüsler

Isuzu Turkuaz,  Otokar Doruk, Temsa Prestij 27+1 koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu  

Minibüsler

VW Crafter, Mercedes Benz Sprinter 15+1 Koltuklandırma, Özel tasarlanmış Koltuklar, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar koltuk

 

4 kişi bu turu şuan görüntülüyor!

Rezervasyona Devam Et